ART / Lithographs / Litograph in colors 14896019
nr 1489 6019
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Lenny Clarhäll (b. 1938), Sweden. Huvud med hatt. Signed, litograph in colors, numbered 111/260. Image dimensions: 41x49 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Huvud med hatt. Signerad, färglitografi, numrerad 111/260. Bildmått: 41x49 cm
Lenny Clarhäll, born 1938, Swedish.
SEK 100
Monday September 12 2022
at 18:26:42
9/9 08:52:00